Новини

Фотозвіт 14.08.2020 р.

13 секція: Завершено проведення системи водопостачання до квартир; Завершено встановлення стояків водовідведення у всіх квартирах; Виконання цементної стяжки підлоги в місцях загального користування (3 поверх); Скління віконних прорізів та балконів (1,2 поверх).

 

12 секція: Завершено утеплення покрівлі та залиття стяжки; Завершено встановлення стояків водовідведення у всіх квартирах.

 

11 секція: Виконується утеплення покрівлі.

 

10 секція: Виконується утеплення покрівлі.

 

7 секція:Завершуються внутрішні опоряджувальні роботи (шпаклівка стін та стелі в місцях загального користування, 5 поверх); Виконується укладання плитки в місцях загального користування; Продовжується виконання фасадних робіт по утепленню та оздобленню комерційних приміщень; Завершено укладання тротуарної плитки біля прибудинкової території; Завершено встановлення вхідних дверей у квартирах; Розпочато підготовчі роботи з монтажу ліфта.

 

6 секція: Завершено укладання плитки в місцях загального користування; Завершено виконання фасадних робіт по утепленню та оздобленню комерційних приміщень; Завершено встановлення вхідних дверей у квартирах; Завершено улаштування бордюрів та пішохідних доріжок; Розпочато підготовчі роботи з монтажу ліфта.

 

5 секція: Завершено укладання тротуарної плитки біля прибудинкової території; Розпочато роботи з монтажу ліфта.

 

Прибудинкова територія житлового комплексу: Продовжуються роботи з благоустрою.